UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Ok, rozumiem - ukryj komunikat.

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

Dane placówki


Opis placówki

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach jest jedną z pierwszych niepublicznych specjalistycznych medycznych szkół wyższych w Polsce posiadającą uprawnienia szkoły publicznej.
Uczelnia powstała w 2008 roku i od tego czasu stale poszerza ofertę edukacyjną studiów medycznych na poziomie licencjackim i podyplomowym oraz prowadzi liczne szkolenia i kursy.
Misją Uczelni jest prowadzenie nowoczesnej praktycznej edukacji medycznej na kierunkach odpowiadających aktualnym trendom polskiego i europejskiego rynku pracy. Dydaktyka prowadzona w SWSM nastawiona jest przede wszystkim na kształcenie praktycznych umiejętności zawodowych, dlatego zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnie wyposażonych, nowoczesnych pracowniach i laboratoriach. Programy nauczania tworzone zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego,  opiniowane są przez pracodawców potrafiących najlepiej określić, jakie kwalifikacje powinien posiadać absolwent. Wykwalifikowana kadra naukowo – dydaktyczna to obok wysoko cenionych pracowników naukowych, nauczyciele praktycy posiadający duże doświadczenie zawodowe w nauczanych kierunkach.

STUDIA I STOPNIA:

KOSMETOLOGIA, DIETETYKA

Specjalności:

Dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej, Poradnictwo żywieniowe, Dietetyka kliniczna

STUDIA PODYPLOMOWE:

KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ, INNOWACYJNE TECHNIKI SPA, KOSMETOLOGIA I BODY FITNESS, KOSMETOLOGIA PIELĘGNACYJNA, STYLIZACJA I WIZAŻ,  PODOLOGIA, KOSMETOLOGIA LEKARSKA Z MEDYCYNĄ ESTETYCZNĄ, DIETETYKA I PRAKTYKA PLANOWANIA ŻYWIENIA

Dane naboru

W okresie od 15 maja do 15 października rekrutacja odbywa się w BIURZE REKRUTACJI SWSM - pokój 112 B (parter, wieża B) w godz.: 10:00 - 18:00 (poniedziałek), 9:00 - 17:00 (wtorek - piątek), 8:00 - 16:00 (sobota) | w pozostałym okresie rekrutacja odbywa się w: DZIEKANACIE SWSM - pokój 162 (parter, wieża B) w godzinach urzędowania Dziekanatu. Tel. (32) 207 27 10, e-mail: rekrutacja@swsm.pl, GG 8996126.

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

Copyright Edukacja365.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone – 2014/2015