UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. Ok, rozumiem - ukryj komunikat.

Zapraszamy na Targi Edukacji

Zapraszamy na Targi Edukacji


Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach zaprasza na Targi Edukacji w ramach X Powiatowych Targów Przedsiębiorczości i Ekologii, które odbędą się w dniach 7-8 czerwca 2014 r. w Imielinie, ul. Hallera 39 (tereny CMC Metale Plus)

Targi Edukacji to:

– szeroka oferta edukacyjna publicznych i prywatnych śląskich uczelni,

– możliwość bezpośredniego spotkania z przedstawicielami śląskich uczelni, w tym szkół wyższych i policealnych.

___________________________________________________________________________

Nie wiesz, kim chcesz być w przyszłości? Gdzie chcesz studiować lub podnosić własne kompetencje? Jaki zawód jest dla Ciebie najlepszy?

Zapraszamy Cię na spotkanie z przedstawicielami śląskich uczelni oraz doradcami zawodowymi, którzy pomogą Ci w dokonaniu trafnego wyboru.

Kontakt z organizatorem:

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, 43-100 Tychy ul. Grota Roweckiego 42 p 331, tel. 32 327 72 77, kom. 796 119 010

Udział jest całkowicie bezpłatny – Targi współfinansowane są przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

Copyright Edukacja365.pl – Wszelkie prawa zastrzeżone – 2014/2015